• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WORKSHEET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WORKSHEET. Jeżeli chcesz otworzyć plik WORKSHEET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WORKSHEET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BBEdit Shell Worksheet Format Bare Bones Software

Co to jest plik WORKSHEET?

Plik deweloperski utworzony przez BBEdit, program do tworzenia kodu źródłowego dla systemu Mac OS X. Przechowuje interaktywny programator, który może zapisywać tekst kodu źródłowego oraz wykonywać polecenia w wierszu podczas edycji. Służy do dodawania funkcji wiersza polecenia Unix do tworzenia kodu źródłowego.

Składnik arkusza skoroszytu BBEdit jest podobny do starszego oprogramowania Macintosh Programmer's Workbench (MPW).

Jak otworzyć plik WORKSHEET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WORKSHEET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WORKSHEET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WORKSHEET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WORKSHEET

Inne problemy z plikiem WORKSHEET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WORKSHEET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WORKSHEET:

  • plik WORKSHEET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WORKSHEET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WORKSHEET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik