• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Media Redirector Microsoft

Co to jest plik WMX?

Plik skrótu używany przez program Windows Media Player, domyślny odtwarzacz multimedialny dla systemu Windows. Zapisuje skrót do pliku Windows Media Audio (.WMA) lub Windows Media Video (.WMV). Zapisuje lokalizację pliku multimedialnego, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio lub wideo.

Jak otworzyć plik WMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMX

Inne problemy z plikiem WMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMX:

  • plik WMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik