• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Media Player Database Format Microsoft

Co to jest plik WMDB?

Biblioteka plików multimedialnych znajdujących się w programie Microsoft Windows Media Player. Zawiera listę odniesień do plików audio i wideo zlokalizowanych przez program Windows Media Player po zeskanowaniu dysku twardego do plików multimedialnych. Zazwyczaj nazwana "CurrentDatabase _ ###. Wmdb".

Plik WMDB jest odwoływany przez program Windows Media Player, ale nie ma być otwierany ręcznie. Pliki WMDB są używane przez program Windows Media Player 9 i nowsze wersje.

Jak otworzyć plik WMDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMDB

Inne problemy z plikiem WMDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMDB:

  • plik WMDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik