• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WM. Jeżeli chcesz otworzyć plik WM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Media Audio Or Video Format Microsoft

Co to jest plik WM?

Plik audio lub wideo Windows Media. Mogą zawierać audio, wideo lub oba typy danych. Sformatowany przy użyciu kodeka Windows Media Player.

Rozszerzenie WM to uproszczone rozszerzenie pliku, które może być plikiem .WMA (Windows Audio) lub .WMV (Windows Video). Pliki WMA i WMV są bardziej szczegółowe i są używane częściej niż rozszerzenie WM.

Jak otworzyć plik WM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WM

Inne problemy z plikiem WM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WM:

  • plik WM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik