• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WJF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WJF. Jeżeli chcesz otworzyć plik WJF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WJF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinZip Job Format Corel

Co to jest plik WJF?

Plik utworzony przez WinZip, narzędzie służące do "zipowania" plików do skompresowanych archiwów .ZIP. Zawiera instrukcje dotyczące tworzenia archiwum, takie jak nazwy folderów, standard szyfrowania, ustawienia zabezpieczeń i miejsce docelowe plików ZIP. Może być uruchamiany ręcznie lub zaplanowany do wykonania okresowo w programie WinZip.

Pliki WJF mogą być używane do tworzenia kopii zapasowych systemów plików. Mogą określać odległe lokalizacje FTP, które powodują, że archiwa będą wysyłane po ich utworzeniu.

Jak otworzyć plik WJF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WJF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WJF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WJF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WJF

Inne problemy z plikiem WJF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WJF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WJF:

  • plik WJF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WJF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WJF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik