• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WINCLONE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WINCLONE. Jeżeli chcesz otworzyć plik WINCLONE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WINCLONE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Winclone Disk Image Format Twocanoes Software

Co to jest plik WINCLONE?

Plik obrazu dysku utworzony przez Winclone, program służący do zarządzania partycjami Boot Camp systemu Mac. Często zawiera obraz partycji Windows dla XP, Vista lub 7. Pozwala na zapisanie partycji Boot Camp jako obrazu, a następnie przywrócenie go na innym dysku.

Jak otworzyć plik WINCLONE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WINCLONE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WINCLONE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WINCLONE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WINCLONE

Inne problemy z plikiem WINCLONE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WINCLONE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WINCLONE:

  • plik WINCLONE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WINCLONE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WINCLONE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik