• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik WIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Backup Format Microsoft

Co to jest plik WIN?

Kopia zapasowa pliku systemu Windows. Przywraca oryginalny plik, jeśli zostanie usunięty lub uszkodzony. Może być odwołany przez program Windows Restore podczas procesu przywracania systemu.

Jak otworzyć plik WIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WIN

Inne problemy z plikiem WIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WIN:

  • plik WIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik