• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WII

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WII. Jeżeli chcesz otworzyć plik WII, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WII

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo WII Raw Disk Image Format N/A

Co to jest plik WII?

Format obrazu dysku używany przez społeczność homebrew na płyty Nintendo Wii. Zapisuje grę Wii w formacie zaszyfrowanym. Może być niezaszeregowany i przekonwertowany do formatu .ISO za pomocą narzędzia Wii Unscrambler, a następnie nagrany na standardowym dysku. Czasami służy do tworzenia kopii zapasowych gier Wii.

Format WII nie jest obsługiwany przez firmę Nintendo, twórców konsoli Wii.

Jak otworzyć plik WII?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WII jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WII z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WII którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WII

Inne problemy z plikiem WII

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WII nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WII:

  • plik WII którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WII z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WII nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik