• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Web Gallery Project Format WebHat

Co to jest plik WGP?

Galeria internetowa utworzona za pomocą oprogramowania WebHat Web Gallery. Może zostać opublikowany w sieci Web za pomocą niestandardowego szablonu lub "schematu". mogą zawierać specjalne efekty obrazu, takie jak obramowanie, cienie i inne filtry.

Galerię sieci Web można publikować przy użyciu XHTML, PHP lub JavaScript, które są generowane przez Galerię internetową.

Jak otworzyć plik WGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WGP

Inne problemy z plikiem WGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WGP:

  • plik WGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik