• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GTA 4 Car Model Format Rockstar Games

Co to jest plik WFT?

Model 3D używany przez Grand Theft Auto IV, miejska gra akcji. Zapisuje model samochodu poruszającego się po mieście w grze. Może być preinstalowany model samochodu z grą, lub czasami jest modelem stworzonym przez społeczność gier "modder".

Niektóre pliki WFT można edytować za pomocą Zmodeler. Inne pliki WFT są zablokowane, więc nie można ich edytować.

Jak otworzyć plik WFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WFT

Inne problemy z plikiem WFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WFT:

  • plik WFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik