• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WER. Jeżeli chcesz otworzyć plik WER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Application Error Report Microsoft

Co to jest plik WER?

Raport o błędach generowany przez zgłaszanie błędów systemu Windows (WER). Pobiera dane o awariach oprogramowania i pomaga użytkownikom dostarczać informacji o awariach podczas zgłaszania błędów. Zbiera informacje o awariach aplikacji systemu operacyjnego.

Raportowanie błędów systemu Windows jest częścią usług Microsoft Winqual, które zapewniają kontrolę jakości dla dostawców oprogramowania i sprzętu. Usługi Microsoft Winqual można uzyskać za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Jak otworzyć plik WER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WER

Inne problemy z plikiem WER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WER:

  • plik WER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik