• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEBZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEBZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEBZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEBZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Web Format Compressed EBook Format Web Books Publishing

Co to jest plik WEBZ?

plik eBook używany przez program Web Books Viewer, czytnik eBook działający w przeglądarce internetowej. Zawiera pliki HTML, obrazy i pliki CSS w skompresowanym archiwum .ZIP. Rozdzielone i wyświetlane po otwarciu w przeglądarce sieci Web Books Viewer.

Jak otworzyć plik WEBZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEBZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEBZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEBZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEBZ

Inne problemy z plikiem WEBZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEBZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEBZ:

  • plik WEBZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEBZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEBZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik