• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEBDOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEBDOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEBDOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEBDOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Box Service Document Format Box.net

Co to jest plik WEBDOC?

Dokument online utworzony przy użyciu Edytora Zoho, aplikacji do przeglądania sieci Web służącej do edytowania dokumentów w usłudze udostępniania plików Box.Net. Zapisuje dokument w zastrzeżonym formacie Box.Net, który można edytować tylko w edytorze Zoho Online. Można przeglądać w aplikacji Box Box offline Box Sync.

Mimo, że Box.Net obsługuje zastrzeżony format WEBDOC, użytkownicy często korzystają z innych formatów dokumentów, takich jak .DOCX, .PPTX i .RTF.

Jak otworzyć plik WEBDOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEBDOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEBDOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEBDOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEBDOC

Inne problemy z plikiem WEBDOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEBDOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEBDOC:

  • plik WEBDOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEBDOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEBDOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik