• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEBBOOKMARK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEBBOOKMARK. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEBBOOKMARK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEBBOOKMARK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Safari Bookmark Format Apple

Co to jest plik WEBBOOKMARK?

Plik zakładek utworzony przez Safari, przeglądarkę internetową systemu Mac OS X. Zapisuje zakładką stronę internetową, w tym tytuł strony internetowej, adres URL i grupę zakładek. Służy do zapisywania i porządkowania ulubionych i innych stron sieci Web.

Zakładki można organizować w wielu grupach w Safari, w tym w grupie menu Zakładki i grupie pasków zakładek, która wyświetla zakładki poziomo pod paskiem adresu aplikacji. Użytkownicy mają dostęp do wszystkich zakładek, wybierając opcję Zakładki i rarr. Pokaż wszystkie zakładki w Safari.

Safari przechowuje pliki WEBBOOKMARK domyślnie w katalogu: [user] / Library / Caches / Metadata / Safari / Zakładki /.

Jak otworzyć plik WEBBOOKMARK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEBBOOKMARK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEBBOOKMARK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEBBOOKMARK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEBBOOKMARK

Inne problemy z plikiem WEBBOOKMARK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEBBOOKMARK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEBBOOKMARK:

  • plik WEBBOOKMARK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEBBOOKMARK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEBBOOKMARK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik