• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEB. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xara Web Document Format MAGIX

Co to jest plik WEB?

Projekt tworzenia stron internetowych stworzony przez Xara Web Designer lub Xara Designer Pro. Zawiera wybrany szablon witryny, strony witryn i dostosowania użytkowników. Może zostać opublikowany na serwerze WWW za pośrednictwem protokołu FTP po jego zakończeniu.

Jak otworzyć plik WEB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEB

Inne problemy z plikiem WEB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEB:

  • plik WEB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik