• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quake 3 Id Tech 3 Game Engine Weapon Format id Software

Co to jest plik WEAP?

Plik opisu broni używany przez gry id Tech 3 (silnik Quake III). Zawiera definicję zwykłego tekstu dla broni gry, w tym modele 3D, animacje, dźwięki i ikonę broni. Często używane przez pakiety modyfikacji gier do przechowywania broni niestandardowej.

Pliki WEAP często można znaleźć w archiwum gier .KK3.

Jak otworzyć plik WEAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEAP

Inne problemy z plikiem WEAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEAP:

  • plik WEAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik