• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik WDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WINDEV Window Format PC SOFT

Co to jest plik WDW?

Plik deweloperski utworzony przez program WinDev, program służący do tworzenia aplikacji dla systemu Windows i mobilnych. Zapisuje okno aplikacji i może zawierać pola tekstowe, przyciski, menu rozwijane, grafikę i inne elementy. Działa jako okno dialogowe dla użytkownika lub jako widok wyświetlacza wyjściowego.

Projekt WinDev (plik .WDP) może obejmować wiele plików WDW dla różnych widoków i formularzy użytkowników w aplikacji. Pliki WDW są używane w aplikacjach komputerowych, natomiast pliki okienne WindowsWPW są używane w aplikacjach mobilnych.

Jak otworzyć plik WDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WDW

Inne problemy z plikiem WDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WDW:

  • plik WDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik