• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WCF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WCF. Jeżeli chcesz otworzyć plik WCF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WCF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WebEx Saved Chat Session Format N/A

Co to jest plik WCF?

Tekst jest automatycznie zapisywany z sesji czat podczas spotkania WebEx Web lub seminarium online. Rejestruje datę i godzinę każdej wysłanej wiadomości.

Jak otworzyć plik WCF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WCF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WCF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WCF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WCF

Inne problemy z plikiem WCF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WCF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WCF:

  • plik WCF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WCF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WCF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik