• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WCAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WCAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WCAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WCAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinCatalog Collection Format WinCatalog.com

Co to jest plik WCAT?

Plik utworzony przez WinCatalog, program służący do indeksowania informacji o plikach w systemie Windows. Zawiera indeks informacji dotyczących dysków, plików dysków twardych i folderów. Pomaga użytkownikom w szybkim wyszukiwaniu zamiast wyszukiwania systemu Windows.

Pliki WCAT zawierają informacje na temat zawartości skompresowanych plików, plików multimedialnych i płyt audio CD. Na przykład WinCatalog wyodrębnia informacje ID3 z plików .MP3 oraz informacji EXIF ​​z fotografii cyfrowych.

Jak otworzyć plik WCAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WCAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WCAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WCAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WCAT

Inne problemy z plikiem WCAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WCAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WCAT:

  • plik WCAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WCAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WCAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik