• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WBXML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WBXML. Jeżeli chcesz otworzyć plik WBXML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WBXML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WAP Binary XML Format Open Mobile Alliance

Co to jest plik WBXML?

Plik utworzony w formacie binarnym XML (WBXML) WAP (ang. Wireless Application Protocol), kompaktowym formacie binarnym stosowanym do przesyłania dokumentów XML przez bezprzewodowe sieci mobilne. Umożliwia urządzeniom przenośnym zachowanie formatu XML przy jednoczesnym skróceniu czasu transmisji.

Jak otworzyć plik WBXML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WBXML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WBXML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WBXML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WBXML

Inne problemy z plikiem WBXML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WBXML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WBXML:

  • plik WBXML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WBXML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WBXML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik