• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WBP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WBP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WBP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WBP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Webshots Image AG.com, Inc.

Co to jest plik WBP?

Plik używany przez program Webshots Desktop Connect, aplikację umożliwiającą użytkownikom przeglądanie, porządkowanie i udostępnianie zdjęć. Zawiera zbiór obrazów .JPEG przechowywanych w specjalnym formacie Webshots. Służy do organizowania wielu zdjęć w jednej kolekcji. Tak samo jak plik .WBC, ale mniej popularny.

Webshots Desktop Connect był wcześniej znany jako Webshots Desktop i był własnością AG Interactive, zanim został przejęty przez Threefold Photos w 2012 roku.

Jak otworzyć plik WBP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WBP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WBP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WBP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WBP

Inne problemy z plikiem WBP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WBP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WBP:

  • plik WBP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WBP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WBP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik