• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WBD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WBD. Jeżeli chcesz otworzyć plik WBD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WBD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Works Database Format AG Interactive

Co to jest plik WBD?

Plik graficzny używany przez program Webshots Desktop Connect, program służący do współużytkowania, organizowania i przeglądania zdjęć. Zawiera obraz obrazu przechowywany w zastrzeżonym formacie. Sieć Webshots pomaga użytkownikom organizować swoje zdjęcia.

Webshots Desktop Connect był wcześniej znany jako Webshots Desktop i był własnością AG Interactive, zanim został przejęty przez Threefold Photos w 2012 roku.

Jak otworzyć plik WBD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WBD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WBD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WBD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WBD

Inne problemy z plikiem WBD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WBD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WBD:

  • plik WBD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WBD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WBD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik