• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WBB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WBB. Jeżeli chcesz otworzyć plik WBB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WBB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinBackup Backup Format Uniblue

Co to jest plik WBB?

Archiwum kopii zapasowej utworzone za pomocą narzędzia WinBackup, narzędzia do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows. Może zawierać pełną kopię zapasową systemu lub archiwum plików wybranych przez użytkownika. Może być używany do przywracania danych, jeśli oryginalne dane zostaną utracone lub uszkodzone.

WinBackup może tworzyć kopie zapasowe danych na różne media, w tym dyski twarde, dyski sieciowe, dyski wymienne i przenośne dyski USB. Może również zapisywać dane na nośnikach optycznych, takich jak dyski CD-R / RW i DVD-R / RW.

WinBackup 2, ostateczna wersja WinBackup, została przerwana przez Uniblue w 2007 roku.

Jak otworzyć plik WBB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WBB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WBB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WBB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WBB

Inne problemy z plikiem WBB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WBB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WBB:

  • plik WBB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WBB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WBB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik