• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WBA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WBA. Jeżeli chcesz otworzyć plik WBA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WBA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WindowBlinds Desktop Visual Style Stardock

Co to jest plik WBA?

Niestandardowa skóra lub motyw utworzony przy użyciu programu WindowBlinds, programu służącego do dostosowywania interfejsu systemu operacyjnego Windows. Może zmieniać wygląd oknów okna, pasków tytułów, pasków zadań, animacji postępu, ikon paska narzędzi, menu Start i innych aspektów systemu Windows.

Pliki WBA są zasadniczo skompresowane. Pliki ZIP, które są rozpakowywane po otwarciu w programie WindowBlinds. Mogą być również rozpakowywane przy użyciu innego programu Rozpakuj, takiego jak WinAce lub WinZip, jeśli rozszerzenie pliku zostało zmienione z ".Wba" na ".Zip".

Jak otworzyć plik WBA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WBA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WBA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WBA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WBA

Inne problemy z plikiem WBA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WBA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WBA:

  • plik WBA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WBA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WBA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik