• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WAND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WAND. Jeżeli chcesz otworzyć plik WAND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WAND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple GarageBand Project Format Apple

Co to jest plik WAND?

Szablon zawierający ustawienia dla konkretnych gatunków muzyki dostępnych w GarageBand. Umożliwia użytkownikowi odtwarzanie instrumentów specyficznych dla wybranego gatunku. Niektóre wersje tego pliku szablonów to łacina, Blues, Jazz, Country, Funk i Reggae. Odwołując się do programu, użytkownik zazwyczaj nie zdaje sobie sprawy z jego obecności.

Jak otworzyć plik WAND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WAND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WAND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WAND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WAND

Inne problemy z plikiem WAND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WAND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WAND:

  • plik WAND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WAND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WAND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik