• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WA2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WA2. Jeżeli chcesz otworzyć plik WA2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WA2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wonderland Adventures Custom Game Format Midnight Synergy

Co to jest plik WA2?

Niestandardowy plik przygodowy używany przez Wonderland Adventures (WA), gra 3D przygodowa zręcznościowa. Zapisuje dane dla utworzonej przez użytkownika przygody, opracowanej w edytorze Wonderland Adventures.

WA2 eksportowane z edytora WA znajdują się w głównym katalogu Edytora w następującym folderze: User DataAdventuresDownloads Outbox

Po uruchomieniu programu Player.Exe automatycznie ładuje pliki zapisane w następującym katalogu: User DataAdventuresDownloads Inbox

Jak otworzyć plik WA2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WA2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WA2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WA2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WA2

Inne problemy z plikiem WA2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WA2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WA2:

  • plik WA2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WA2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WA2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik