• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik VTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe ColdFusion Visual Tool Markup Language Format Adobe Systems

Co to jest plik VTML?

Plik utworzony w formacie VTML (Visual Took Markup Language). Pozwala programistom rozszerzyć interfejs użytkownika aplikacji o nowe znaczniki językowe. Często używany do definiowania hintingu kodu, zakończenia kodu i funkcji formatowania znaczników.

Pliki VTML są używane przez aplikacje takie jak Adobe Dreamweaver. Są one również używane przez starsze aplikacje, takie jak Adobe ColdFusion Studio, Macromedia HomeSite i JRun Studio.

Pliki VTML częściej używają rozszerzenia .VTM.

Jak otworzyć plik VTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VTML

Inne problemy z plikiem VTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VTML:

  • plik VTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik