• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visio Stencil XML Format Microsoft

Co to jest plik VSX?

Kolekcja podstawowych rysunków i kształtów wykorzystywanych do tworzenia diagramów w programie Visio, programu do zarządzania przepływem działalności. Podobny do standardowego pliku .VSS, ale zapisany w formacie XML.

Jak otworzyć plik VSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSX

Inne problemy z plikiem VSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSX:

  • plik VSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik