• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Studio Performance Report Data Format Microsoft

Co to jest plik VSPX?

Plik dewelopera wprowadzony w programie Visual Studio 2011. Zawiera dane o skuteczności aplikacji zbierane podczas testu analizy wydajności. Wygenerowane w podsumowaniu raportu, które pomaga programistom określić wąskie gardła i zoptymalizować wydajność.

Pliki VSPX mogą stać się bardzo duże w zależności od wymagań zasobu aplikacji. Dlatego programiści często zapisują analizowane raporty (pliki .VSPS), dzięki czemu nie muszą ponownie odtwarzać danych z oryginalnego pliku VSP.

Pliki VSPX zastępują pliki .VSP używane przez poprzednie wersje Visual Studio.

Jak otworzyć plik VSPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSPX

Inne problemy z plikiem VSPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSPX:

  • plik VSPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik