• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSPSCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSPSCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSPSCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSPSCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Studio Project Source Control Format Microsoft

Co to jest plik VSPSCC?

Plik sterujący kodem źródłowym (SCC) dla projektów utworzonych za pomocą programu Microsoft Visual Studio. Zawiera metadane służące do śledzenia zmian projektów programistycznych Visual Studio. Zawiera informacje, takie jak numer wersji, ścieżka do pliku i liczba zagnieżdżonych projektów.

Pliki sterujące kodem źródłowym służą do zapobiegania wielu użytkownikom jednoczesnego edytowania tego samego pliku. Umożliwiają programistom sprawdzanie i sprawdzanie plików z jednego miejsca, takiego jak dysk sieciowy.

Pliki VSPSCC są zwykle zapisywane wraz z odpowiednim plikiem .VSSSCC.

Jak otworzyć plik VSPSCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSPSCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSPSCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSPSCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSPSCC

Inne problemy z plikiem VSPSCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSPSCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSPSCC:

  • plik VSPSCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSPSCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSPSCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik