• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSPROPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSPROPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSPROPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSPROPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Project Property Sheet Format Microsoft

Co to jest plik VSPROPS?

Plik arkusza właściwości utworzony przez program Microsoft Visual Studio 2008 i starsze. Przechowywany w formacie XML i zawiera właściwości konstrukcyjne i makra zdefiniowane przez użytkownika dla projektu. Służy do eksportowania i importowania wspólnych ustawień między projektami.

Aby utworzyć arkusz właściwości projektu, otwórz program Visual Studio i wybierz polecenie Wyświetl → Menedżer lokalizacji, który wyświetla panel Menedżer obiektów. Kliknij prawym przyciskiem myszy docelowy projekt w menedżerze nieruchomości i wybierz "Dodaj nowy arkusz właściwości projektu".

W programie Visual Studio 2010 arkusze właściwości są przechowywane w plikach .PROPS. Podczas aktualizowania projektów do programu Visual Studio 2010 oprogramowanie automatycznie konwertuje pliki VSPROP na pliki PROP. Jednak w makrach mogą występować małe niezgodności konwersji ze znakami specjalnymi.

Jak otworzyć plik VSPROPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSPROPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSPROPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSPROPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSPROPS

Inne problemy z plikiem VSPROPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSPROPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSPROPS:

  • plik VSPROPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSPROPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSPROPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik