• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSMDI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSMDI. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSMDI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSMDI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Test Meta Data Format Microsoft

Co to jest plik VSMDI?

Plik utworzony przez program Visual Studio, program używany przez programistów do tworzenia aplikacji systemu Windows. Zawiera metadane dla projektu testowego, w tym listę testów i konfiguracji. Służy do uruchamiania zestawów testowych, takich jak zbiór testów jednostkowych.

Jak otworzyć plik VSMDI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSMDI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSMDI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSMDI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSMDI

Inne problemy z plikiem VSMDI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSMDI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSMDI:

  • plik VSMDI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSMDI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSMDI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik