• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSL. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visio Add-on Microsoft

Co to jest plik VSL?

Addon lub biblioteki, plik używany przez program Microsoft Visio, aplikacja do tworzenia diagramów biznesowych. Zapisuje elementy oprogramowania, które rozszerzają funkcjonalność programu. Zazwyczaj tworzone i rozpowszechniane przez programistów innych firm.

Pliki VSL to w istocie pliki .DLL, które są specjalnie skonfigurowane do pracy z Visio.

Jak otworzyć plik VSL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSL

Inne problemy z plikiem VSL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSL:

  • plik VSL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik