• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Studio Content Installer Format Microsoft

Co to jest plik VSI?

Pakiet instalacyjny programu Visual Studio, który może zawierać zestawy startowe, szablony elementów, formanty, fragmenty kodu, dodatki lub inne typy plików. Służy do wymiany zawartości programu Visual Studio w społeczności programistów. Nazywany także "komponentem społeczności".

Pakiety instalacyjne zawartości programu Visual Studio są kompresowane przy użyciu kompresji ZIP. Są podobne do plików .ZIP, ale zamiast tego użyj rozszerzenia ".vsi". Pliki VSI mogą być tworzone i podpisywane przy użyciu programu MakeZipExe.

Jak otworzyć plik VSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSI

Inne problemy z plikiem VSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSI:

  • plik VSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik