• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VRPHOTO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VRPHOTO. Jeżeli chcesz otworzyć plik VRPHOTO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VRPHOTO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VR Photo Picture Image Format Thomas Moeller

Co to jest plik VRPHOTO?

Obraz stworzony przez VR Photo, aplikację iOS służącą do obracania zdjęć w 3D. Obsługuje od 4 do 32 klatek, z których każdy może być importowany z obrazu JPEG. Dostęp do niego można uzyskać w widoku Zapisane pliki w aplikacji i można je eksportować w formacie HTML i udostępnić je przez e-mail lub FTP z poziomu aplikacji.

Zdjęcie VR zostało przerwane.

Jak otworzyć plik VRPHOTO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VRPHOTO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VRPHOTO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VRPHOTO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VRPHOTO

Inne problemy z plikiem VRPHOTO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VRPHOTO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VRPHOTO:

  • plik VRPHOTO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VRPHOTO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VRPHOTO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik