• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VPH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VPH. Jeżeli chcesz otworzyć plik VPH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VPH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virtual Pascal Help Format OptikVerve Labs

Co to jest plik VPH?

Plik preferencji, który przechowuje ustawienia użytkownika dla wtyczki VirtualPhotographer Photoshop. Można wczytać do wewnątrz wtyczkę, aby przywrócić wcześniej zapisane ustawienia.

VirtualPhotographer może służyć do dodawania różnych efektów i korekcji kolorów do zdjęć i zdjęć.

Jak otworzyć plik VPH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VPH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VPH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VPH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VPH

Inne problemy z plikiem VPH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VPH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VPH:

  • plik VPH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VPH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VPH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik