• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ViziGen Source Code Format ViziGen

Co to jest plik VPC?

Plik konfiguracyjny projektu używany przez ViziGen HC, narzędzie do tworzenia oprogramowania. Zawiera informacje odnoszące się do modelu szablonu ViziGen (pliki .VGC) i kontroluje proces generowania kodu.

Jak otworzyć plik VPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VPC

Inne problemy z plikiem VPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VPC:

  • plik VPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik