• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VP7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VP7. Jeżeli chcesz otworzyć plik VP7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VP7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TrueMotion VP7 Video Format On2 Technologies

Co to jest plik VP7?

Kodowany format wideo opracowany przez firmę On2 Technologies. Zaprojektowany tak, aby kodować wideo szybko i dekodować film w mniej cyklach niż inne programy kompresji. Zoptymalizowany do odtwarzania na urządzeniach o małej mocy i zawiera zaawansowane funkcje buforowania i opóźnienia.

Kodowanie wideo VP7 jest stosowane w aplikacjach Video-on-Demand, HD wideo i mobilnych. Niektóre przykłady obejmują AOL Instant Messenger, Skype 2, Triton, Move Networks i Viewpoint Media Player.

Jak otworzyć plik VP7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VP7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VP7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VP7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VP7

Inne problemy z plikiem VP7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VP7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VP7:

  • plik VP7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VP7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VP7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik