• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VOXB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VOXB. Jeżeli chcesz otworzyć plik VOXB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VOXB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Voxler Format Golden Software

Co to jest plik VOXB?

Plik utworzony przez Voxler, aplikację wizualizacji 2D i 3D. Zapewnia sieć (określoną na otwartym kanwie), która opisuje sposób wizualizacji danych. Mogą zawierać źródła danych, transformacje i inne operacje. Określa również parametry wyglądu, takie jak kolory, etykiety osi i skalę.

Voxler może importować dane z różnych GIS i innych formatów danych do wizualizacji. Kiedy sieć została zbudowana, Voxler renderuje wizualizację.

Jak otworzyć plik VOXB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VOXB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VOXB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VOXB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VOXB

Inne problemy z plikiem VOXB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VOXB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VOXB:

  • plik VOXB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VOXB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VOXB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik