• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VOI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VOI. Jeżeli chcesz otworzyć plik VOI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VOI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Voyetra Voice Format SPAMALIZE

Co to jest plik VOI?

Rysunki grupowe cieczy (VOI) używane przez program medyczny BrainMaker. Określa regiony zainteresowania 3D (ROI) dotyczące MRI i skanów mózgowych PET. VOI są zapisywane jako grupy przy użyciu menedżera VOIGroup, który jest komponentem BrainMaker.

MatLAB, matematyka i naukowa aplikacja komputerowa, jest powszechnie wykorzystywana do analizowania plików VOI.

Jak otworzyć plik VOI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VOI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VOI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VOI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VOI

Inne problemy z plikiem VOI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VOI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VOI:

  • plik VOI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VOI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VOI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik