• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik VNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Ericsson Mobile Phone Note Format Sony Ericsson

Co to jest plik VNT?

Format notatki tekstowej używany przez różne telefony komórkowe, na przykład aplikacja S Memo na urządzeniach Samsung Android lub aplikacja Notes na telefonach komórkowych Sony Ericsson. Zapisany w formacie tekstowym z nagłówkiem rozpoczynającym się od "BEGIN: VNOTE" i kończący się wyrazem "END: VNOTE".

Zawartość pliku VNT można przeglądać w standardowym edytorze tekstu. Komunikat może być kodowany przy użyciu jednej z kilku metod kodowania. Na przykład niektóre pliki VNT są szyfrowane kodowaniem cytowanym lub "QP". To koduje każdy znak o równym znaku, a następnie dwie liczby szesnastkowe (na przykład "= 20" oznacza przestrzeń). Dlatego trudno interpretować tekst bez dekodera QP.

Jak otworzyć plik VNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VNT

Inne problemy z plikiem VNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VNT:

  • plik VNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik