• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VNC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VNC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VNC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VNC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VNC Configuration Format N/A

Co to jest plik VNC?

Zawiera ustawienia dla połączenia Virtual Network Computing (VNC) z jednego komputera do drugiego. Umożliwia zdalny dostęp do systemu w innym miejscu.

Pliki ustawień VNC mogą zawierać informacje, takie jak adres serwera, poziom kompresji danych i ustawienia kodowania lub szyfrowania.

UltraVNC automatycznie zapisuje ustawienia Last Viewer w pliku o nazwie "latest.Vnc". Plik ten jest zwykle przechowywany w folderze "Local Settings" użytkownika.

Jak otworzyć plik VNC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VNC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VNC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VNC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VNC

Inne problemy z plikiem VNC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VNC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VNC:

  • plik VNC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VNC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VNC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik