• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Team Virtual Machine Configuration Format VMware

Co to jest plik VMXF?

Dodatkowy plik konfiguracyjny używany przez maszyny wirtualne (VM) utworzone przy użyciu oprogramowania do wirtualizacji VMware. Zawiera dane członka zespołu dla maszyn wirtualnych utworzonych w środowisku grupy zespołowej, które umożliwia administratorom ręczne sterowanie wieloma maszynami wirtualnymi. Utworzono oprócz głównego pliku konfiguracji .VMX. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i używa formatowania XML.

Nie musisz ręcznie otwierać plików VMXF, ponieważ oprogramowanie VMware obsługuje je za kulisami podczas konfigurowania maszyn wirtualnych.

Jak otworzyć plik VMXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMXF

Inne problemy z plikiem VMXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMXF:

  • plik VMXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik