• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMWAREVM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMWAREVM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMWAREVM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMWAREVM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Fusion Virtual Machine VMware

Co to jest plik VMWAREVM?

Plik maszyny wirtualnej używany przez VMware Fusion, program pozwalający na uruchamianie systemu Windows na komputerze Macintosh. Zapisano w formacie "pakietu" i zawiera wszystkie pliki zapisane w wirtualnym dysku twardym systemu Windows. Mogą też zawierać pliki konfiguracyjne VMware (.VMX).

Jak otworzyć plik VMWAREVM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMWAREVM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMWAREVM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMWAREVM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMWAREVM

Inne problemy z plikiem VMWAREVM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMWAREVM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMWAREVM:

  • plik VMWAREVM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMWAREVM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMWAREVM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik