• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VirtualNES Or VisualBoyAdvance Format VirtuaNES

Co to jest plik VMV?

Nagranie gry stworzone przez VirtuaNES, emulatora NES. Zapisuje powtórkę gry, gdy jest grana i może być wykorzystana do oglądania i udostępniania nagrań. Może być konwertowany do formatu .AVI, wybierając Edycja (E) i rarr. Film i rarr. Konwerter AVI (C).

Opcja "AVI conversion (C)" jest aktywna tylko wtedy, gdy w VirtuaNES nie jest ładowany żaden ROM. Dlatego najpierw zamknij wszystkie otwarte ROMy (File (F) i rarr. Close (C)), a następnie wybierz opcję "AVI conversion (C)".

Jak otworzyć plik VMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMV

Inne problemy z plikiem VMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMV:

  • plik VMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik