• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Suspended State Format VMware

Co to jest plik VMSS?

Plik utworzony przez oprogramowanie do wirtualizacji VMware. Zapisuje stan maszyny wirtualnej (VM), gdy znajduje się w stanie zawieszenia, co oznacza, że ​​został tymczasowo zatrzymany. Używany do wznowienia maszyny wirtualnej z miejsca, w którym został zatrzymany. Utworzone automatycznie przez oprogramowanie, gdy komputer jest zawieszony.

Stan zawieszenia umożliwia zatrzymanie maszyn wirtualnych i ich dezalegrowanie przy użyciu zasobów systemowych. Jest to przydatne, ponieważ użytkownicy, którzy mają wiele maszyn wirtualnych, mogą przełączać się między nimi bez przeciążania systemu.

Stan zawieszenia różni się od migawki (plików .VMSN i .VMSD), co jest wyraźnym zapisem maszyny wirtualnej w określonym momencie.

Jak otworzyć plik VMSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMSS

Inne problemy z plikiem VMSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMSS:

  • plik VMSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik