• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMDK-CONVERTTMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMDK-CONVERTTMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMDK-CONVERTTMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMDK-CONVERTTMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Fusion Temporary Format VMWare

Co to jest plik VMDK-CONVERTTMP?

Plik utworzony przez VMWare Fusion, program służący do uruchamiania wirtualnych maszyn programowych. Zapisano w pakiecie .VMWAREVM i zawiera tymczasowe informacje dotyczące maszyny wirtualnej.

Pliki VMDK-CONVERTTMP mogą być bardzo duże (w setkach gigabajtów), a zatem mogą zużywać duże ilości miejsca na dysku. Możliwe jest usunięcie tych plików bez uszkodzenia maszyny wirtualnej. Przed wykonaniem jakichkolwiek zmian ręcznych należy: 1) skopiować maszynę wirtualną przed usunięciem pliku VMDK-CONVERTTMP w celu upewnienia się, że nie uszkodzi go, lub 2) skonsultować się z pomocą techniczną VMWare Fusion.

Jak otworzyć plik VMDK-CONVERTTMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMDK-CONVERTTMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMDK-CONVERTTMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMDK-CONVERTTMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMDK-CONVERTTMP

Inne problemy z plikiem VMDK-CONVERTTMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMDK-CONVERTTMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMDK-CONVERTTMP:

  • plik VMDK-CONVERTTMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMDK-CONVERTTMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMDK-CONVERTTMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik