• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Covox Raw Sample N/A

Co to jest plik VMD?

Surowy 8-bitowy format próbki audio używany przez firmę Covox Speech Thing i inne produkty audio. Niesformatowana wersja pliku Covox .VMF.

Jak otworzyć plik VMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMD

Inne problemy z plikiem VMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMD:

  • plik VMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik