• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik VIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Stitch Pattern Format VSM Group

Co to jest plik VIP?

Plik używany przez maszyny do szycia firmy Pfaff i Viking do tworzenia haftów. Zawiera wzór ściegu zawierający rozmiar obręczy, kolor, czcionkę i notatki użytkownika. Wczytywany na maszynie do szycia, która automatycznie szyć określony wzór.

Jak otworzyć plik VIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VIP

Inne problemy z plikiem VIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VIP:

  • plik VIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku VIP
VIP do JEF