• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VIFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VIFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VIFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VIFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Khoros Visualization Bitmap Image AccuSoft Pegasus

Co to jest plik VIFF?

Plik obrazu używany przez VisiQuest Khoros, pakiet do tworzenia oprogramowania (SDK) służący do tworzenia oprogramowania obrazowego i innych narzędzi wizualizacji. Przechowuje obraz bitmapowy przy użyciu kolorowych pasm "." może opcjonalnie przechowywać jedną lub więcej map kolorów.

Obrazy VIFF są wykorzystywane przez aplikacje naukowe i badawcze do analizy danych wizualnych.

VisiQuest jest obecnie własnością AccuSoft.

Jak otworzyć plik VIFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VIFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VIFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VIFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VIFF

Inne problemy z plikiem VIFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VIFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VIFF:

  • plik VIFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VIFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VIFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku VIFF
VIFF do ART